SnowShow

Chcesz jechać do Włoch na snowboard albo na narty? A może Francja?

Zapraszamy na wyjazd ze SnowShow podczas freeski (u nas zawsze karnet gratis)!

Najbardziej znana w Polsce jest promocja freeski w Livigno - w grudniu oraz w kwietniu wszystkie ceny zawierają skipass. Fajne trasy, strefa bezcłowa, ale niestety skrajnie wysokie ostatnimi czasy ceny. Wyjazdy do Livigno już się po prostu nie opłacają. A my w naszej ofercie proponujemy Wam freeski przez cały rok!

Nie zwlekaj! Już dziś zaplanuj swoje wyjazdy na narty lub snowboard w Alpach na cały sezon! Zmrożone stoki w grudniu na rozpoczęcie sezonu, piękny puch w środku sezonu (luty), zaś na wiosnę piękne słońce to idealny plan na wyjazdy narciarskie i snowboardowe w sezonie zimowym.

Atrakcje Livigno zostały szczegółowo opisane i przedstawione w zakładce miejscówki Livigno, ale szczególnie zachęcamy, żebyście dowiedzieli się więcej o wyjazdach do Włoch, Francji, Austrii i Szwajcarii tutaj - wyjazdy Włochy, Francja, Szwajcaria Austria.


Zobacz pozostale filmy WejdźŸ do galerii

Uczestnicy o naszych wyjazdach

Iwona, 27 lat, Warszawa
Iwona, 27 lat, Warszawa

SnowShow wciąga jak narkotyk! Najfajniejsze na wyjazdach jest to, że nie masz chwili na nudę!!! Ciągle coś się dzieje!!!

Magda, Karla i Pucek, UW, Europeistyka, 22 lata
Magda, Karla i Pucek, UW, Europeistyka, 22 lata

W L2A było naprawdę super! Bardzo ładne pokoje, fajny skład i nieźle zorganizowane imprezy! Jedziemy za rok!

Partnerzy

ZimnoQuiksilverCydr Lubelski

RoxyRossignol

GoProExtreme Sports ChannelSkullcandy

cgm.pl - Codzienna Gazeta MuzycznaAntyradio

O nas

SnowShow to marka biura podróży 360° specjalizującego się w organizacji wyjazdów w Alpy dla młodych ludzi. Jesteśmy największą tego typu firmą na polskim rynku. Naszą siłą są ludzie - młodzi, ambitni, mający w życiu ciekawe cele. Dostarczamy Wam śniegu, dobrej zabawy i wrażeń już od ponad 6 lat. Organizujemy studenckie wyjazdy SnowShow STUDENT dla osób w wieku 19-25 lat, obozy narciarskie i snowboardowe dla absolwentów w wieku 24-30 lat - tzw. SnowShow PLUS oraz wyjazdy w Alpy SnowShow OLDSCHOOL dla osób mających 30-39 lat. W ofercie mamy także wyjazdy rodzinne dla całych rodzin z dziećmi - ze żłobkiem, przedszkolem i szkółką narciarską.

Jeździmy głównie do Francji - narty we Francji to nasza specjalność. Znamy tu każdy stok, każdy resort i wszystkich właścicieli apartamentów, ale oprócz tego mamy też świetne miejscówki w innych alpejskich krajach, takich jak Szwajcaria, Włochy i Austria. Są to między innymi Veysonnaz w 4 Dolinach (największy resort narciarski Szwajcari), Livigno we Włoszech oraz Nassfeld w Austrii (najdłuższa gondola w Europie).

Pokaż więcej

Nowości w sezonie 2015/2016

Autokar z Wrocławia bez dopłaty! Od tego sezonu wrocławianie jeżdżą na nasze wyjazdy bez dopłaty!

promocje

Pyszne Pudełko! Nie masz czasu, żeby przygotować sobie prowiant? Zrobimy to za Ciebie!

Zniżka lojalnościowa Byłeś z nami na wyjeździe? Masz 40 zł zniżki! Byłeś 2 razy? 70 zł. 3? 90! 4 i więcej?

Autokary XXL Autokary XXL o podwyższonym standardzie - więcej miejsca na nogi, prąd i WiFi na pokładzie.

Zniżka studencka Do 150 zł zniżki na wyjazdy dla studentów najlepszych polskich uczelni!

Zniżka grupowa Zbierz grupę (min. 9 osób) i cieszcie się zniżką od 30 do nawet 100 zł od osoby!PayU