SnowShow

Chcesz jechać do Włoch na snowboard albo na narty? A może Francja?

Zapraszamy na wyjazd ze SnowShow podczas freeski (u nas zawsze karnet gratis)!

Najbardziej znana w Polsce jest promocja freeski w Livigno - w grudniu oraz w kwietniu wszystkie ceny zawierają skipass. Fajne trasy, strefa bezcłowa, ale niestety skrajnie wysokie ostatnimi czasy ceny. Wyjazdy do Livigno już się po prostu nie opłacają. A my w naszej ofercie proponujemy Wam freeski przez cały rok!

Nie zwlekaj! Już dziś zaplanuj swoje wyjazdy na narty lub snowboard w Alpach na cały sezon! Zmrożone stoki w grudniu na rozpoczęcie sezonu, piękny puch w środku sezonu (luty), zaś na wiosnę piękne słońce to idealny plan na wyjazdy narciarskie i snowboardowe w sezonie zimowym.

Atrakcje Livigno zostały szczegółowo opisane i przedstawione w zakładce miejscówki Livigno, ale szczególnie zachęcamy, żebyście dowiedzieli się więcej o wyjazdach do Włoch, Francji, Austrii i Szwajcarii tutaj - wyjazdy Włochy, Francja, Szwajcaria Austria.


Zobacz pozostale filmy WejdźŸ do galerii

Uczestnicy o naszych wyjazdach

Asia, Białystok
Asia, Białystok

Organizacja pro: sms informacyjne, zakwaterowanie, odległość od stoku... Ludzie niesamowici, klimat niepowtarzalny, więcej zorganizowanych atrakcji!

Nuno, wokalistka, grafik
Nuno, wokalistka, grafik

SnowShow Music Fest to genialne połączenie zimowych sportów z muzyką na żywo. Wszystko to w bajecznych Alpach wywołuje tylko jedno pragnienie... jak najszybciej chcę znów tam wrócić!!!

Partnerzy

ZimnoQuiksilverCydr Lubelski

RoxyRossignol

GoProExtreme Sports ChannelSkullcandy

cgm.pl - Codzienna Gazeta MuzycznaAntyradio

O nas

SnowShow to marka biura podróży 360° specjalizującego się w organizacji wyjazdów w Alpy dla młodych ludzi. Jesteśmy największą tego typu firmą na polskim rynku. Naszą siłą są ludzie - młodzi, ambitni, mający w życiu ciekawe cele. Dostarczamy Wam śniegu, dobrej zabawy i wrażeń już od ponad 6 lat. Organizujemy studenckie wyjazdy SnowShow STUDENT dla osób w wieku 19-25 lat, obozy narciarskie i snowboardowe dla absolwentów w wieku 24-30 lat - tzw. SnowShow PLUS oraz wyjazdy w Alpy SnowShow OLDSCHOOL dla osób mających 30-39 lat. W ofercie mamy także wyjazdy rodzinne dla całych rodzin z dziećmi - ze żłobkiem, przedszkolem i szkółką narciarską.

Jeździmy głównie do Francji - narty we Francji to nasza specjalność. Znamy tu każdy stok, każdy resort i wszystkich właścicieli apartamentów, ale oprócz tego mamy też świetne miejscówki w innych alpejskich krajach, takich jak Szwajcaria, Włochy i Austria. Są to między innymi Veysonnaz w 4 Dolinach (największy resort narciarski Szwajcari), Livigno we Włoszech oraz Nassfeld w Austrii (najdłuższa gondola w Europie).

Pokaż więcej

Nowości w sezonie 2015/2016

Autokar z Wrocławia bez dopłaty! Od tego sezonu wrocławianie jeżdżą na nasze wyjazdy bez dopłaty!

promocje

Zniżka FIRST MINUTE Nie zwlekaj! Zapisz się do 1 czerwca i zgarnij 100 zł zniżki na letnie wyjazdy!

Pyszne Pudełko! Nie masz czasu, żeby przygotować sobie prowiant? Zrobimy to za Ciebie!

Zniżka lojalnościowa Byłeś z nami na wyjeździe? Masz 40 zł zniżki! Byłeś 2 razy? 70 zł. 3? 90! 4 i więcej?

Autokary XXL Autokary XXL o podwyższonym standardzie - więcej miejsca na nogi, prąd i WiFi na pokładzie.

Zniżka studencka Do 150 zł zniżki na wyjazdy dla studentów najlepszych polskich uczelni!PayU