SnowKite

Deska i latawiec - spróbuj czegoś nowego! Mega frajda dla niebojących się wyzwań!

Jarają Cię latawce? Pływasz na kitesurfingu? Ogarniasz winda? A móże po prostu chciałbyś zacząć? 

Snowkite to "zimowa odmiana kitesurfingu". Łączy technikę jazdy na snowboardzie lub na nartach z puszczaniem latawców i paralotniarstwem. To ekscytująca mieszanka, której nie da się porównać z żadnym innym zimowym sportem. Tęsknisz za kite'em, a do lata jest jeszcze daleko? Nic straconego!

Dlaczego my?

Posiadamy nowoczesne latawce komorowe i od lat jesteśmy największym i najbardziej godnym zaufania biurem podróży specjalizującym się w wyjazdach w Alpy (zwłaszcza francuskie), dlatego możecie być pewni, że nigdzie nie będziecie mieć tak profesjonalnie zorganizowanego tygodnia, jak u nas! Nasi instruktorzy snowkite ogarną zarówno narciarzy, jak i snowboardzistów. Chłopaki to zapaleńcy, którzy równie mocno kochają snowboard/narty co kite, dlatego będziecie w najlepszych rękach.

Snowkite foto1

Masz obawy? To niebezpieczne?

Oczywiście wszystko należy robić z głową, ale zwróć uwagę, że do snowkite'a potrzebna jest znacznie mniejsza moc latawca, niż do klasycznego kite'a. Latawiec, aby wyciągnąć kilkadziesiąt kilo z wody musi wygenerować potężną moc. Tutaj siły działające od latawca są znacznie mniejsze, dlatego cała "operacja" jest całkowicie bezpieczna. Dodatkowy cały ekwipunek załatwiamy my :)

Mamy dla Was do wyboru 2 pakiety szkoleniowe

Szkolenie Rozszerzone - 4 dni po 3 godziny:

  • w grupach 1-3 osobowych (2 latawce)
  • cena 1440 PLN (120 PLN za godzinę)
  • 2 godziny teorii gratis

Szkolenie Intro - 1 dzień (3 godziny):

  • w grupach 1-3 osobowych (2 latawce)
  • cena 500 PLN (166 PLN za godzinę)
  • 2 godziny teorii gratis