Wyjazdy na narty i snowboard

Wielu z Was ufa SnowShow bezgranicznie, a całe lato wyczekuje już zimowej oferty. W tym sezonie chcemy wynagrodzić Was za Wasze zaufanie!

O co chodzi?

Dostajemy od Was mnóstwo zapytań o wyjazdy w tym sezonie i domyślamy się, że już zbieracie ekipę na kolejny wyjazd z nami. Nie wnikamy, czy to z powodu perfekcyjnej organizacji, czy niezliczonej liczby atrakcji, czy też ze względu na atmosferę nie do podrobienia – ważne, że nam ufacie! Dlatego postanowiliśmy przyznać zniżkę w wysokości 200 PLN dla uczestników, którzy już do 1.08 zapiszą się na wyjazd ze SnowShow "w ciemno", przed oficjalnym odpaleniem naszej oferty :)

Nowa oferta na sezon 2017/2018 oficjalnie startuje 1 września, ale czekajcie na "przecieki" na naszym Facebooku. Czeka na Was aż 11 miejscówek do wyboru, 3 kraje, opcje autokarem, dojazdem własnym czy samolotem, wyjazdy muzyczne i freeride'owe, a przede wszystkim ludzie, dzięki którym zapamiętacie każdy wyjazd na baaardzo długo ;)

Jakie są zasady?

Osoby, które zapiszą się do 1.08 i wpłacą zaliczkę 400 zł otrzymają zniżkę First First Minute w wysokości 200 PLN. Oczywiście, jak zwykle wszystkie nasze zniżki możecie ze sobą łączyć! Po ogłoszeniu przez nas oferty będziecie mogli wybrać w systemie DOWOLNY wyjazd w DOWOLNYM terminie, na który zdecydujecie się pojechać (decyzję musicie podjąć do 10.09!).

Preebooking krok po kroku

1. Wpłać zaliczkę w wysokości 400 PLN na konto SnowShow max. do 01.08.2017

Numer konta: 37 1030 0019 0109 8530 0019 7046

Bank Handlowy w  Warszawie S. A.

Tytułem: SnowShow, PREBOOKING, Imię i Nazwisko

2. Wyślj na adres info@snowshow.pl maila z tytułem: PREBOOKING, swoim imieniem i nazwiskiem oraz potwierdzeniem przelewu w załączniku

3. 1 września sprawdź naszą nową ofertę zimową i wybierz wyjazd idealny dla Ciebie :)

4.  Po dokonaniu wyboru wyślij nam maila ze swoją decyzją - masz czas do 10.09. Zapiszemy Cię na wybrany wyjazd i naliczymy aż 200 PLN zniżki od standardowej ceny!
 

WIDZIMY SIĘ W ALPACH!