Lista wyjazdów

Prebooking ze zniżką 200 PLN - SnowShow

Wielu z Was ufa SnowShow bezgranicznie, przekonaliśmy się o tym rok temu! Prawie 600 osób całe lato wyczekiwało już zimowej oferty i skorzystało z opcji prebooking. W tym sezonie też chcemy wynagrodzić Was za Wasze zaufanie!

O co chodzi?

Dostajemy od Was mnóstwo zapytań o wyjazdy w tym sezonie i domyślamy się, że już zbieracie ekipę na kolejny wyjazd z nami. Nie wnikamy, czy to z powodu perfekcyjnej organizacji, czy niezliczonej liczby atrakcji, czy też ze względu na atmosferę nie do podrobienia – ważne, że nam ufacie! Dlatego postanowiliśmy przyznać zniżkę w wysokości 200 PLN dla uczestników, którzy już do 6.08 zapiszą się na wyjazd ze SnowShow "w ciemno", przed oficjalnym odpaleniem naszej oferty :)

Nowa oferta na sezon 2020/2021 oficjalnie startuje 1 września, ale czekajcie na "przecieki" na naszym Facebooku. Czeka na Was aż 15 miejscówek, do wyboru 4 kraje, opcje autokarem, dojazdem własnym czy samolotem, wyjazdy muzyczne i freeride'owe, a przede wszystkim ludzie, dzięki którym zapamiętacie każdy wyjazd na baaardzo długo ;)

Jakie są zasady?

Osoby, które zapiszą się do 6.08 (czwartek) i wpłacą zaliczkę 400 zł otrzymają zniżkę w wysokości 200 PLN naliczaną od ceny podstawowej. Oczywiście, jak zwykle nasze zniżki możecie ze sobą łączyć – prebooking First First Minute łączy się ze zniżką lojalnościową oraz kuponami zniżkowymi. Po ogłoszeniu przez nas oferty będziecie mogli wybrać w systemie DOWOLNY wyjazd w DOWOLNYM terminie, na który zdecydujecie się pojechać (niezdecydowanym po terminie 10.09 automatycznie zostanie doliczona aktualna oferta First Minute o ile będzie obowiązywała w chwili zapisu bez możliwości zwiększenia jej do oferty First First Minute)

Prebooking krok po kroku

1. Wpłać zaliczkę w wysokości 400 PLN na konto SnowShow max. do 06.08.2020

Numer konta: 42 1160 2202 0000 0003 4135 9247

Bank Millennium S. A. ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa

Tytułem: SnowShow, PREBOOKING, Imię i Nazwisko

2. Wyślij na adres info@snowshow.pl maila z tytułem: PREBOOKING, swoim imieniem i nazwiskiem oraz potwierdzeniem przelewu w załączniku
3. 1 września sprawdź naszą nową ofertę zimową i wybierz wyjazd idealny dla Ciebie zapisując się na niego 🙂
4. Po zapisie na wyjazd napisz do nas na info@snowshow.pl – pamiętaj masz czas do 10.09 na podjęcie decyzji! 🙂 
5. Zaksięgujemy Twoją zaliczkę na rezerwacji i zmienimy ofertę First Minute na First First Minute – Twoja rezerwacja będzie miała najniższą możliwą cenę, aż 200 PLN zniżki od standardowej ceny!

WIDZIMY SIĘ W ALPACH!