Team Riders SnowShow

Team Riders SnowShow

Poznaj polską czołówkę narciarstwa i snowboardingu, która wspiera wyjazdy SnowShow!

Nasze wyjazdy są skierowane zarówno do amatorów, jak i mega wymiataczy w sportach zimowych. Żeby zaspokoić Wasz głód wiedzy i progresu, ale też zarazić zajawką do śniegu, zimy, gór, nart i snowboardu, zabieramy na nasze wyjazdy polskich top riderów SKI i SNB.

W tym sezonie jeżdżą z nami Kuba Wolak i Jędrek Baranowski!

Kuba Wolak

Kuba Wolak z Wolak Brothers to jeden z TOP riderów w kraju i nadzieja polskiego snowboardingu. Rocznik '96, który bierze przykład z braci i nigdy nie odpuszcza!

Kuba wolak

Jędrek Baranowski

Narciarz z wieloma sukcesami na koncie, który swoją przygodę z nartami rozpoczął już w wieku 5 lat. Odnosił sukcesy w pucharach i mistrzostwach Polski w slalomie specjalnym i slalomie gigancie. Teraz mocno związany jest ze wspinaczką, ale narty to nadal jego wielka pasja.

Jedrek baranowski

Chłopaków możecie spotkać na wielu naszych wyjazdach (patrz niżej), w trakcie których na pewno pojawią się nie raz w snowparku. Ponadto na każdym wyjeździe organizujemy pokaz filmu snowboardowego “Behind The Mentality”, po którym o swojej pasji do gór i snowboardingu opowie Wam jego główny bohater - Kuba Wolak.

Koniecznie wpadajcie zbić pionę z chłopakami!

Lista wyjazdów, na których spotkacie Jędrka i Kubę: