Wyjazdy na narty do Austrii

 Filtruj wyjazdy
Filtruj wyjazdy

Kategoria wiekowa

  • Flag francja
  • Flag wlochy
  • Flag austria
  • Flag szwajcaria
  • Flag polska

Cechy wyjazdu

OK

Alpy austryjackie

Zarezerwowanie wyjazdu na narty do Austrii to przede wszystkim dobry pomysł ze wzgledu na jakość przygotowania stoków i całą infrastrukturę.  Kiedy najlepiej odwiedzić Alpy austryjackie? Ośrodki narciarskie rozpoczynają sezon w większości w listopadzie. O śnieg nie ma co sie martwić ze względu na wysokie położenie ośrodków. 

Ferie zimowe w Austrii

Ferie studenckie w Austrii to przede wszystkim wysoka jakość zakwaterowania i krótki czas dojazdu z Polski.  Dodatkowo na naszych wyjazdach można liczyć na masę dodatkowych atrakcji, dużo dobrej muzyki i uśmiechnietych ludzi z zajawką.

Lodowce w Austrii

Austria zapewnia jedne z najwyżej położonych i najbardziej śnieżnych terenów do uprawiania narciarstwa i snowboardingu w Alpach.  W Austrii znajduje się drugi najwyżej położony ośrodek narciarski w Europie i 6 lodowców, które oferują wyjątkowe warunki narciarskie od października do czerwca. Lodowiec Hintertux w dolinie Zillertal jest otwarty 365 dni w roku. Niektóre lodowce, takie jak lodowce Rettenbach i Tiefenbach nad Sölden są połączone z dużymi resortami narciarskimi. Wszystkie są spektakularne.