Wyjazdy na narty do Francji

 Filtruj wyjazdy
Filtruj wyjazdy

Kategoria wiekowa

  • Flag francja
  • Flag wlochy
  • Flag austria
  • Flag szwajcaria
  • Flag polska

Cechy wyjazdu

OK

Alpy francuskie

Zarezerwowanie wyjazdu na narty do Francji to dobry pomysł z wielu powodów. Świetnie przygotowane stoki, dobre warunki pogodowe, duży wybór resortów (również pod kątem standardu zakwaterowania i cen). Kiedy najlepiej odwiedzić Alpy francuskie? Pod koniec grudnia czuć tu wyjątkowy klimat świąteczny, podczas gdy styczeń jest cichszy i bardzo śnieżny. Luty to prawdopodobnie najpopularniejszy czas na narty dla rodzin. W marcu i kwietniu spotka nas cieplejsza pogoda i dłuższe dni.

Tani wyjazd do Francji

Liczba możliwych miejsc na uprawianie narciarstwa i snowboardingu we Francji jest ogromna. Narty we Francji to także dużo opcji budżetowych, które sprawią, że spędzony tu tydzień nie będzie dla nas katastrofą finansową. Apartamenty z własnym wyżywieniem, podstawowym wyposażeniem kuszą atrakcyjnymi cenami. Pomimo tego, mają wszystko czego potrzeba i są zlokalizowane blisko stoków narciarskich.

Ferie we Francji

Ferie studenckie we Francji do dobry stosunek cen do jakości oferowanego zakwaterowania i warunków narciarskich. Do tego duża ilość miejscówek oferuje liczne bary i restauracje Apres ski, gdzie można się oddać zabawie po dniu śnieżnych szaleństw. Dodatkowo na naszych wyjazdach można liczyć na masę dodatkowych atrakcji, dużo dobrej muzyki i uśmiechnietych ludzi z zajawką.

Lodowce we Francji

Nic tak nie cieszy jak naturalny śnieg. Aby być pewnym dobrych warunków narciarskim, najlepiej wybierać kurorty powyżej 3000 m n.p.m. i ze stacjami zlokalizowanymi w poblizu lodowca. 

Val Thorens to najwyżej położona miejscówka w Europie. Super warunki narciarskie zapewnia położenie w sercu rozległej, naturalnej kotliny otoczonej przez 6 lodowców.
Alpe d'Huez ma dostęp do całorocznego terenu narciarskiego na lodowcu Sarenne. 
Les2Alpes z kolei zapewnia możliwość jeżdżenia na największym lodowcu w Europie - Glacier du Mont-de-Lans, bardziej znanym jako Glacier des Deux-Alpes.
Lodowce we Francji znajdują się również w Val d'Isere, Tignes, La Plagne, Chamonix, Les Arcs i Grave.