Wyjazdy na narty do Szwajcarii

 Filtruj wyjazdy
Filtruj wyjazdy

Kategoria wiekowa

  • Flag francja
  • Flag wlochy
  • Flag austria
  • Flag szwajcaria
  • Flag polska

Cechy wyjazdu

OK

Alpy szwajcarskie

Zarezerwowanie wyjazdu na narty do Szwajcarii to dobry pomysł z wielu powodów. Świetnie przygotowane stoki, dobre warunki pogodowe, wysoki standard zakwaterowania. Kiedy najlepiej odwiedzić Alpy szwajcarskie? W styczniu i lutym podczas wysokiego sezonu jest tu dosyć chłodno a dni są krótkie. Powyżej 1500 m n.p.m. śnieg jest gwarantowany. Marzec jest preferowany przez osoby, które lubią więcej słońca i jeżdżenie przy umiarkowanym mrozie. Pomimo pierwszych oznak wiosny, w wyższych partiach wciąż można czuć prawdziwą zimę.

Tani wyjazd do Szwajcarii

Liczba możliwych miejsc na uprawianie narciarstwa i snowboardingu w Szwacarii nie jest tak imponująca jak we Francji, czy Austrii. Narty w Szwajcarii kojarzą się z luksusem, ale istnieją także opcje na wyjazdy budżetowe. Apartamenty z własnym wyżywieniem, podstawowym wyposażeniem kuszą atrakcyjnymi cenami. Pomimo tego, mają wszystko czego potrzeba i są zlokalizowane często niedaleko od gondoli, a gdy jest śnieg, spokojnie można do nich zjechać.

Lodowce w Szwajcarii

W Szwajcarii mamy kilka ciekawych opcji na jazdę na lodowcach. Na Zermatt Theodul Klein Matterhorn często trenują zawodowi narciarze pomiędzy sezonami.  Lodowce w Szwajcarii spotkacie także podróżując do ośrodka Saas Fee położonego wśród czterotysięczników oraz Gstaad – Glacier 3000, gdzie znajduje się nawet snowpark Monsterpark Glacier.