Położenie La Rosiere gwarantuje stały dostęp promieni słonecznych (sama miejscowość oraz stoki o ekspozycji południowej), a dodatkowo w resorcie bardzo często można trafić na świeży opad śniegu.
Czy może być coś lepszego niż jazda w puchu i pełnym słońcu? :)
Resort to jedno z najlepszych miejsc na jazdę poza trasami w Alpach. Dodatkowo znaczna część La Rosiere leży we Włoszech. W związku z czym Ci z Was, którzy mają na to ochotę, mogą większość dnia spędzić w Italii, popijając espresso i delektując się niedrogą pizzą. Wszystko to znajdziecie tuż przy samym stoku! Mnóstwo tras, wysokoalpejska atmosfera, przepiękna górska architektura - to właśnie La Rosiere.
Czas spędzamy w 200 osób razem z uczestnikami SnowShow STUDENT i SnowShow OLDSCHOOL.
Obowiązkowo:
Niebowiązkowo:
Zanim się zapiszesz, koniecznie zapoznaj się z naszym działem FAQ!
Nasze apartamenty to bardzo fajna opcja. Położone tuż przy stoku, bardzo przestronne, fajny wystrój, balkon, kominek w wielu apartamentach, wszystko w drewnie i kamieniu. Na minus działa to, że korytarze nie są za ładne, a apartamenty już trochę zużyte. Z pewnością jest to świetna opcja dla większości z Was.
Niezatłoczony resort leżący na terytorium Francji i Włoch. Wspaniałe stoki do freeride'u, fajny snowpark i super widoki. Do tego mieszkamy przy samym stoku.
Miejscówka pod samym Mont Blanc - najwyższym szczytem Europy!
160 km połączonych tras leżących na terytorium Francji oraz Włoch, duży snowpark, a także tor do boardercrossu !
Transport autokarem zawarty jest w cenie wyjazdu. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami w kraju, posiadającymi najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe autokary. 95% naszych autokarów to roczniki 2014 i nowsze. 80% z nich posiada wygodne siedzenia "lotnicze" podtrzymujące kręgosłup.
Wszystkie autokary przechodzą najbardziej rygorystyczne badania, a kierowcy mają opinię najlepszych (i najbardziej uprzejmych!) w kraju. Dzięki temu podróż odbywa się sprawnie i komfortowo.
Odjazdy autokarów odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych.
Dowiedz się więcej o naszych autokarach
Na tym wyjeździe autokary będą odjeżdżać z:
Miasto | Odjazd / dopłata |
---|---|
Warszawa | Tak / bez dopłaty |
Łódź | Tak / bez dopłaty |
Poznań | Tak / bez dopłaty |
Katowice | Tak / bez dopłaty |
Wrocław | Tak / bez dopłaty |
Kraków | Tak / dopłata 50 PLN |
Rzeszów | Tak / dopłata 50 PLN |
Lublin | Tak / dopłata 50 PLN |
Gdańsk | Jeśli zbierze się 20 osób / dopłata 100 PLN |
Toruń | Jeśli zbierze się 20 osób / dopłata 100 PLN |
Dla tych, którzy zdecydują się na dojazd własnym środkiem transportu - zniżka 200 PLN.
Odpowiadając na Wasze oczekiwania, już czwarty rok z rzędu organizujemy Wam z Warszawy transport samolotem na niektóre z naszych wyjazdów, w tym właśnie na Sunny State Of Mind w La Rosiere. Za dodatkową opłatą (doliczaną do podstawowej ceny wyjazdu) możecie szybko i wygodnie dostać się na wyczekiwany urlop w Alpach.
Wybierając tę opcję, oszczędzacie dobre kilkanaście godzin. Sam lot do Genewy (łącznie z przesiadką w Zurychu) trwa około 4 godziny, a transfer z lotniska do resortu około 3 godziny. Oba loty realizowane są przez SWISS, więc nie musicie martwić się o przełożenie bagażu podczas przesiadki - zajmie się tym obsługa lotniska. Do ceny samolotu trzeba doliczyć obowiązkową dopłatę za bagaż (23 kg + sprzęt sportowy) i transfer z lotniska. Pamiętajcie jednak, że są to ceny lotów i transferów w dwie strony, więc jak podzielicie tę sumę na dwa to wychodzi naprawdę niezła opcja. Wszystkie loty startują z Lotniska Chopina na Okęciu.
Cena samolotu w obie strony to 550 PLN (ponad cenę autokarową).
Do tego należy doliczyć obowiązkowe opłaty:
W cenie lotów znajdują się:
Dla tych, którzy samodzielnie zorganizują sobie lot (np. z innych polskich miast, Londynu itd.), oferujemy możliwość wykupienia samego transferu lotniskowego w cenie 400 PLN. Cena zawiera transfer w obie strony. Rezerwacja transferu możliwa jest podczas zapisu w naszym systemie rezerwacyjnym.
Z lotniska Do resortu |
Odjazd z lotniska Przyjazd na lotnisko |
Odległość | Czas przejazdu |
---|---|---|---|
Genewa La Rosiere |
17.03.2018 ok. 19:00 24.03.2018 ok. 13:00 |
165 km | 3h |
La Rosière to resort raczej dla osób ukierunkowanych na jazdę, ale kto był z nami na wyjeździe ten wie, że atrakcji z pewnością nie zabraknie! Z nami można się tu też świetnie rozerwać. Tuż obok naszych apartamentów znajdziecie kilka barów, klub i zaprzyjaźniony bar z kręglami, gdzie zorganizujemy Wam kilka wspólnych wieczorów. Priorytetem jest tutaj jednak jazda. Freeride'y, bajery, rowery… :)
Poniżej przedstawiamy przykładową listę aktywności, których możecie spodziewać się wybierając się z nami do La Rosiere. W przypadkach od nas niezależnych faktyczny program wyjazdu może się nieco różnić.
Wczesny zapis = korzyści finansowe. Dajemy Wam szansę na bezwarunkowe obniżenie sobie ceny wyjazdu.
Wystarczy, że do 31 października zapiszecie się na jeden z wyjazdów i wpłacicie zaliczkę, a w Waszej kieszeni zostanie 50 PLN! Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc w promocji jest ograniczona, więc better be hurry!
UWAGA! Zniżkę można łączyć z innymi promocjami i upustami.
Byłeś z nami na jednym wyjeździe? Dostajesz od nas 40 PLN zniżki!
Byłeś 2 razy? 70 PLN
3? 90 PLN!
4 i więcej razy? 100 PLN zniżki!
UWAGA! Zniżkę można łączyć z innymi promocjami i upustami.
Jeździcie na wyjazdy większą ekipą? Specjalnie dla Was mamy zniżki grupowe! Jeśli zbierzecie od 9 do 15 osób - każdy z Was otrzyma 30 PLN zniżki. 16 do 25 osób - 50 PLN zniżki na osobę. 26 do 45 osób - 70 PLN zniżki na osobę. 46 osób i więcej - 100 PLN zniżki na osobę! Zniżkę można łączyć z innymi promocjami.
Cena obowiązuje przy zakupie przed wyjazdem przez system rezerwacyjny, w ostateczności (jeśli będą wolne miejsca) można się zapisać u pilota w autokarze w cenie 65 EUR.
Opłatę za wypożyczenie sprzętu uiszczacie u swojego pilota w autokarze. Przed odbiorem sprzętu w wypożyczalni musicie dodatkowo okazać dowód osobisty i kartę kredytową (lub zostawić gotówkę), na której zostanie zablokowana kwota w wysokości wartości wypożyczonego zestawu.
Powyższe ceny obowiązują na wypożyczenie zestawu ski: narty, wiązania, kijki, buty lub snowboard: snowboard, wiązania, buty - na całe 6 dni.
W wypożyczalni są dostępne także kaski - jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to prosimy indywidualnie zgłaszać się do wypożyczalni.
Zanim się zapiszesz, koniecznie zapoznaj się z naszym działem FAQ!
Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.