SnowShow Music Fest 2019 w 3 Dolinach

Przewiń w dół, żeby zobaczyć line-up!

SnowShow Music Fest 2019 w 3 Dolinach - największym ośrodku narciarskim świata!

SnowShow Music Fest to nasz flagowy wyjazd i największy polski festwial muzyczny w Alpach. Zawsze wybieramy topową alpejską miejscówkę na jego organizację, która pozwoli nie tylko na śnieżne szaleństwo w najlepszych warunkach, ale i na muzyczne rozrywki dla 2000 osób w samym sercu Alp przez cały tydzień!

W tym roku kolejny raz postawiliśmy na 3 Doliny - największy narciarski ośrodek na świecie.

Sprawdź!

Tak bawiliśmy się w 2017 roku w Les Menuires!

Będziemy mieszkać i bawić się w Les Menuires - przepięknej miejscowości oferującej  290 tras narciarskich o łącznej długości ponad 600 kilometrów.  Sprawną komunikację w regionie zapewnia aż 189 wyciągów! Ponadto znajduje się tu także 120 kilometrów tras przeznaczonych do uprawiania narciarstwa biegowego.

LINE-UP FESTIWALU

Line-up jest na razie tajemnicą, ale ogłoszenia zaczną się na jesieni.
Z pierwszych przecieków wynika, że tak jak w poprzednich latach jest nie do pobicia. Wystąpili u nas już m.in. Brodka, Dawid Podsiadło, Modestep, T.Love, Łąki Łan, Mrozu, Sokół, Tede, Natalia Nykiel i wielu innych.

Les Menuires to miejscówka, do której już Was wcześniej zabraliśmy. Ze względu na Wasze pozytywne odczucia postanowiliśmy do niej powrócić!

Oprócz świetnej infrastruktury miejscówki zaletą tego wyjazdu jest też logistyka zakwaterowania.

W tym roku wszyscy mieszkamy w jednej dzielnicy, co pozwoli Wam poruszać się wszędzie pieszo, bez użycia autokarów czy skibusów. Ponadto władze Les Menuires są nam wyjątkowo przychylne, co bardzo pomoże w organizacji wszystkich atrakcji, jakie dla Was zaplanowaliśmy.

Zapisz się na festiwal!