Wyjazdy na narty i snowboard

SnowShow Music Fest 2017 w 3 Dolinach

SnowShow Music Fest 2017 w 3 Dolinach - największym ośrodku narciarskim świata!

SnowShow Music Fest to nasz flagowy wyjazd i największy polski festwial muzyczny w Alpach. Zawsze wybieramy topową alpejską miejscówkę na jego organizację, która pozwoli nie tylko na śnieżne szaleństwo w najlepszych warunkach, ale i na muzyczne rozrywki dla 2000 osób w samym sercu Alp przez cały tydzień! W tym roku postawiliśmy na 3 Doliny - największy narciarski ośrodek na świecie.

Snowshow music fest 2017 lineup cover

Będziemy mieszkać i bawić się w Les Menuires - przepięknej miejscowości oferującej 290 tras narciarskich o łącznej długości ponad 600 kilometrów. Sprawną komunikację w regionie zapewnia aż 189 wyciągów! Ponadto znajduje się tu także 120 kilometrów tras przeznaczonych do uprawiania narciarstwa biegowego.

Sprawdź!

Tak bawiliśmy się na poprzedniej edycji festiwalu!

Les Menuires to miejscówka, do której już Was wcześniej zabraliśmy. Ze względu na Wasze pozytywne odczucia postanowiliśmy do niej powrócić! Oprócz świetnej infrastruktury miejscówki zaletą tego wyjazdu jest też logistyka zakwaterowania - w tym roku wszyscy mieszkamy w jednej dzielnicy, co pozwoli Wam poruszać się wszędzie pieszo, bez użycia autokarów czy skibusów.

Ponadto władze Les Menuires są nam wyjątkowo przychylne, co bardzo pomoże w organizacji wszystkich atrakcji, jakie dla Was zaplanowaliśmy.

Zapisz się na festiwal!

 • cena regularna
  1590 PLN
 • studenci TOP50
  1540 PLN
 • cena regularna
  1690 PLN
 • studenci TOP50
  1640 PLN
 • cena regularna
  1890 PLN
 • studenci TOP50
  1840 PLN